menu
person

4:40 AM
SPACEX ВІДПРАВИЛА НА ОРБІТУ КАТАРСЬКИЙ СУПУТНИК І УСПІШНО ПОВЕРНУЛА НА ЗЕМЛЮ РАКЕТУ-НОСІЙ

Компанія хизується знімками чергової успішної місії

Компанія SpaceX провела на мисі Канаверал у Флориді успішний запук ракета-носія Falcon 9, яка доставить на орбіту катарський комунікаційний супутник Es'hail 2.

Про це пише компанія у Twitter.

Далі була здійснена керована посадку першого ступеня ракети-носія Falcon 9 на морську платформу.

У Twitter компанії також опублікована фотографія, на якій зображена перша ступінь Falcon 9 на спеціальній дистанційно керованій платформі в Атлантичному океані біля узбережжя Флориди.

Супутник Es’hail-2, який вже знаходиться на орбіті, вироблений японською компанією Mitsubishi Electric. Його оператором є фірма Es’hailSat, що базується в Досі. Апарат призначений для передачі сигналів телеканалів, а також для забезпечення “захищеного зв’язку” для потреб бізнесу і влади на Близькому Сході і в Північній Африці.

SpaceX розробила технологію

SpaceX успішно запустила в космос п'ятдесяту ракету Falcon 9 разом із 6-тонним супутником зв'язку
повернення на землю першого ступеня, оснащеного чотирма розкладними посадочними опорами для м’якого приземлення. Спуск здійснюється за допомогою гальмування двигунів і парашутів. Плавуча платформа має 90 метрів в довжину і 50 — завширшки. Перша успішна посадка на неї відпрацьованого ступеня була здійснена 8 квітня 2016 року, після цього операцію багаторазово повторювали.

Переглядів: 137 | Додав: Ivan|Скарга на матеріал | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar