menu
person

7:09 PM
ПОМИЛКА MICROSOFT ПОЗБАВИЛА КОРИСТУВАЧІВ WINDOWS 10 PRO ЛІЦЕНЗІЇ

У службі підтримки Microsoft заявили, що знають про проблему і працюють над виправленням бага.

Користувачі звернули увагу на помилку на серверах активації Microsoft.

На деяких комп'ютерах з Windows 10 Pro операційна система видавала повідомлення, що ліцензія на Windows 10 Pro відключена і пропонувала користувачам встановити Windows 10 Home.

При проведенні діагностики виявлявся конфлікт ліцензій, оскільки установка Windows 10 Pro намагається працювати з ліцензією Windows 10 Home. Користувачеві в цьому випадку необхідно або змінювати операційну систему на версію Home, або придбати ключ для Pro версії. Однак спроба придбати ключ Windows 10 Pro в магазині додатків не допомагає вирішити проблему.

У службі підтримки Microsoft заявили, що знають про проблему і працюють над виправленням бага, пов'язаного з певним збоєм на сервері активації. У компанії визнали, що деякі системи з Windows 10 Pro, а також Windows 10 Enterprise не розпізнають активовану раніше ліцензію.

З цією проблемою зіткнулися користувачі в Росії, Японії, США, Кореї та інших країнах. Microsoft пообіцяла, що проблема буде вирішена протягом доби, а комп'ютери з Windows 10 Pro отримають автоматичне виправлення.

Переглядів: 156 | Додав: Ivan|Скарга на матеріал | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar