menu
person

2:57 PM
NASA планує дивовижну місію на Сонце

Національне управління США з повітроплавання і дослідженню космічного простору (NASA) пропонує бажаючим «взяти участь» в історичній місії Parker Solar Probe по дослідженню Сонця. Про це повідомляє на офіційному сайті NASA.   Апарат розміром з невеликий автомобіль повинен відправитися до нашого світила вже влітку поточного року. До завдань входить вивчення частинок плазми навколо Сонця і їх впливу на сонячний вітер. Це цікаво: Вчені розповіли про супервулканом, який може знищити людство Крім того, апарат спробує з'ясувати, які механізми прискорюють і переносять енергетичні частинки.

Зонд Parker Solar Probe наблизиться до нашого світила на відстань близько 9 сонячних радіусів. Для захисту бортової апаратури від екстремальних температур буде використовуватися спеціальний щит товщиною 114 мм на основі особливого композитного матеріалу. Отже, NASA надає всім охочим можливість відправити до Сонця своє ім'я. Заявки приймаються від усіх жителів нашої планети.

Для цього достатньо заповнити спеціальну форму, вказавши в ній ім'я, прізвище та адресу електронної пошти. Запити будуть прийматися до 27 квітня. Зібрані імена потім будуть записані на мікрочіп пам'яті, який відправиться в історичний політ на борту Parker Solar Probe. Запуск апарату попередньо намічений на 31 липня.

Переглядів: 183 | Додав: Ivan|Скарга на матеріал | Рейтинг: 6.0/1
Всього коментарів: 0
avatar