menu
person

3:31 PM
MICROSOFT ОСТАТОЧНО ПРИПИНЯЄ ПІДТРИМКУ WINDOWS 7

Користувачі Windows 7 зможуть продовжити користування операційною системою, але не будуть отримувати оновлень.

Компанія Microsoft припинить технічну підтримку операційної системи Windows 7 від 14 січня 2020 року, йдеться в заяві технічної підтримки компанії.

У користувачів є вісім днів на те, щоб встигнути оновити застарілу операційну систему. Втім, після закінчення підтримки Windows 7  комп'ютер не припинить працювати.

Від цього дня компанія припинить надавати технічну підтримку, а також будуть недоступні оновлення програмного забезпечення та виправлення системи безпеки.

Попри це, користувачі Windows 7 зможуть продовжити користування операційною системою. У компанії зазначили, що без оновлення програмного забезпечення і системи безпеки комп'ютери можуть піддатися підвищеній загрозі вірусів та шкідливих програм.

Windows 7 надійшла в продаж 22 жовтня 2009 року, прийшовши на заміну платформам Vista і Windows XP. За цей термін вона стала однією з найпопулярніших операційних систем у світі.

Раніше на сторінці підтримки операційної системи Windows 10 з’явився революційний допис - "безпечне вилучення" флешки або зйомного жорсткого диска з комп'ютера більше не потрібно. 

Це означає, що жорсткий диск або флешку можна відключити в будь-який момент, якщо на них не йде запис файлів 

Категорія: Блог | Переглядів: 344 | Додав: Ivan|Скарга на матеріал | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar