menu
person

5:07 PM
КОСМІЧНИЙ КОРАБЕЛЬ CREW DRAGON УСПІШНО ПОВЕРНУВСЯ НА ЗЕМЛЮ

Корабель приводнився у Флориді.

Космічний корабель Crew Dragon компанії SpaceX Ілона Маска успішно повернувся на Землю, після місії на МКС.

Про це повідомляє BBC.

Відомо, що корабель приводнився в Атлантичному океані неподалік від мису Канаверал, що у Флориді (США). В районі приводнення на капсулу чекав рятувальний човен "Серчер".

Видання пише, що здійснюється операція завантаження і транспортування капсули на берег мису Канаверал.

Спеціалісти NASA зазначили, що повернення космічного корабля було "найважливішим випробуванням", бо це "потенційно найбільш небезпечна частина польоту".

Як відомо, компанія SpaceX Ілона Маска 2 березня о 9:49 (за київським часом) вперше в історії запустила приватний пілотований корабель Crew Dragon до Міжнародної космічної станції.

Crew Dragon - один з двох пілотованих кораблів, створених в рамках програми NASA зі стимулювання розробки космічних кораблів приватними компаніями Commercial Crew Program. Він має доставити вантаж на МКС та повернутися на землю 8 березня.

Місія DM-1 - перший випробувальний політ корабля. На його борту корабля замість астронавтів помістили нашпигованого датчиками манекена Ріплі ( названий на честь героїні фільму "Чужий" Елен Ріплі). Якщо ж випробування закінчаться вдало, NASA спробує використати Dragon у  своїй місії вже цього липня. Наразі ж вeсь ринок доставки екіпажів займає Росія зі своїми кораблями "Союз".

Категорія: Наука Та Техніка | Переглядів: 523 | Додав: Ivan|Скарга на матеріал | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar