menu
person

9:40 AM
FACEBOOK ВІДЗВІТУВАВ ПРО БЛОКУВАННЯ ПІВТОРА МІЛЬЯРДА ФЕЙКОВИХ АКАУНТІВ
Сторінки створюють за допомогою скриптів або ботів.
 
 
У Facebook з'явилися 3D-фото: як це зробити
Facebook з квітня до вересня цього року було заблоковано 1,5 млрд акаунтів. Зокрема, у другому кварталі видалено 800 млн підроблених облікових записів, у третьому - 754 млн. Це значно більше, ніж у першому кварталі цього року - 534 млн, пише Thenextweb.
 
Як повідомляється у звіті компанії, фейкові сторінки блокувались, якщо на них розповсюджувались фальшиві новини, спам, пропаганда та інформація терористичного спрямування.
 
Ці цифри значною мірою впливають на зовнішні фактори, такі як кібератаки, які збільшують фальшиві облікові записи на Facebook. Фейкові сторінки створюють у соціальній мережі за допомогою скриптів або ботів із метою розповсюдження спаму або проведення незаконних дій, таких як шахрайство.
 
Раніше у компанії створили
 
War Room: Facebook створив спецвідділ для боротьби з фейками та запобіганню втручання у вибори
спеціальний відділ для боротьби із втручанням у вибори, який має на меті запобігати поширенню фейків.
 
"Наше завдання - виявити ... будь-кого, хто намагається маніпулювати громадськими дебатами", - сказав Натаніель Глейхер, колишній директор з політики кібербезпеки Білого дому, який тепер очолює політику кібербезпеки Facebook.
 
Наприклад, вони вже відстежували президентські вибори в Бразилії і виявили у день голосування розповсюдження неправдивого повідомлення про нібито зміну дати виборів через протести. Ці повідомлення встигли видалити до того, як вони стали вірусними.
Переглядів: 138 | Додав: Ivan|Скарга на матеріал | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar